امام علی ع : هیچ گنجی سودمندتر از دانش نیست
0
09125637231

تدریس خصوصی ریاضی توسط فوق لیسانس دانشگاه شریف

امیرعباس قانع

 

مهندس امیرعباس قانع

 

مدارک:

دبیرستان تیزهوشان یزد

کارشناسی مهندسی برق دانشگاه شریف

کارشناسی ارشد مخابرات دانشگاه شریف

 

فعالیت:

بیشتر فعالیت من به صورت تدریس خصوصی ریاضی و هندسه از پایه ششم تا دوازدهم بوده است و همچنین تدریس ورودی تیزهوشان هم دارم .البته برای تدریس ریاضی ابتدایی مخصوصا پنجم و ششم هم امادگی دارم. اخیرا بدلیل وضع کرونا شرایط سخت شده است فلذا روی به سایت های تدریس آنلاین ریاضی (گنجینه دانش) اورده ام.

 

معرفی استاد:

سلام. اینجانب امیرعباس قانع متولد ۶ بهمن ۱۳۷۴ در شهر یزد هستم. دبیرستان در مدرسه تیزهوشان درس خواندم و در کنکور رتبه ۷۶ ریاضی شدم و مهندسی برق دانشگاه شریف قبول شدم. ارشد هم در دانشگاه شریف رشته مخابرات ادامه دادم و الان در تهران زندگی میکنم. من عاشق درس ریاضی هستم و در کنکور جز بالاترین درصدهای ریاضی را داشتم. همچنین به درس هندسه علاقه وافری دارم چون مجبور میشوم ذهنم را به چالش بکشم.

از دو سال پیش تصمیم گرفتم تدریس ریاضی را شروع کنم و بصورت تدریس خصوصی در اکثر پایه ها و در هرجای تهران انجام دادم.

روش تدریس من هم به این صورت است که ابتدا مطلب درسی را توضیح میدهم و بعد سعی میکنم از ان مبحث مسئله حل کنم. یاد گرفتن ریاضیات تنها با تمرین و حل مسئله انجام میشود فلذا از دانش اموزم انتظار دارم در جلسه بعد مقداری سوال که من به عنوان تکلیف به او میدهم حل کند و هرکجا که به مشکل برخورد با من در میان بگذارد تا رفع اشکال کنم. دوست دارم با دانش اموزانم رفیق باشم تا معلم و از هیچ تلاشی برای یادگیری انها دریغ نمیکنم و همچنین به انها مشاوره تحصیلی میدهم و سعی میکنم که بهترین نتیجه را بگیرند.

 

برای هماهنگی تدریس خصوصی آنلاین در کل کشور یا تدریس حضوری ریاضی درتهران به شماره ۰۹۳۸۳۳۸۸۶۲۵ پیام دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ گنجینه دانش