در حال حاضر بیش از 2000 فایل در سایت گنجینه دانش موجود است که 95% آنها بصورت رایگان دانلود می شوند

موضوعات اصلی

online-education5

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور تجربی 99

 

مشاوره کنکور تجربی 99

با پایان یافتن کنکور ۹۸، افرادی که در این آزمون موفق به کسب نمره قابل قبول و یا راهیابی به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد نظر خود نشده اند، به فکر کنکور ۹۹ می افتند. از طرفی دانش آموزانی که امسال در سال دوازدهم تحصیل کرده و سال آینده قصد شرکت در کنکور را دارند باید طی یک برنامه ریزی دقیق هم دروس سال آخر را مطالعه نموده و هم برای کنکور ۹۹ آماده شوند. مشاوره کنکور تجربی ۹۹ از همان ابتدای سال فرصت خوبی برای برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای موفقیت در کنکور ۹۹ را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تجربی فراهم می نماید. دانش آموزان هر چقدر هم که در دروس و پایه خود ضعف داشته باشند، طی یک برنامه ریزی مدون در این ۱۰ ماهه می توانند نتایج قابل قبولی را بدست آورند. مشاوره کنکور تجربی ۹۹ برای تمام روزها و ساعات شما در این مدت زمان ۱۰ ماه برنامه داشته و شما را به سوی موفقیت راهنمایی می نماید. از آنجائیکه دروس قابل مطالعه زیاد بوده و وقت شما محدود است لذا تنها در صورت داشتن برنامه می توان به اهداف مورد نظر خود رسید. زمان بندی مطالعه دروس، انجام تست های آزمایشی، مرور دروس و بررسی عملکرد و بازخورد مطالعه ضمن بهره مندی از خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ می تواند طی چندین ماه به بهبود و رفع ضعف های شما منتهی گردد. در ادامه به بررسی و تشریح شرایط کنکور ۹۹ در گروه علوم تجربی به شرح ذیل می پردازیم.

مشاوره کنکور تجربی 99

زمان ثبت نام کنکور تجربی 99

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ۹۹ هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. معمولا در مهر ماه هر سال سازمان سنجش و آموزش کشور برنامه زمانبندی دقیق ثبت نام در آزمون سراسری سال بعد و زمان دقیق آزمون را اعلام می نماید. با انجام خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ از هم اکنون به فکر موفقیت در آزمون سال آینده باشید. طبق روال همه ساله معمولا در دی ماه زمان ثبت نام آزمون سراسری بوده و امتحان در تیرماه سال آینده برگزار می گردد. بدین ترتیب حدود ۱۰ ماه فرصت جهت برنامه ریزی و مطالعه دروس و رفع اشکال وجود دارد. با خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ زمان بیشتری برای مطالعه نکات اصلی و کلیدی آزمون صرف نموده و نتیجه بهترین کسب خواهید نمود.

 

 

نحوه تاثیر معدل و شرایط برگزاری کنکور تجربی 99

در خصوص برگزاری کنکور ۹۹ و تاثیر معدل بر قبولی در کنکور، هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. آخرین خبر در این خصوص این است که حداکثر تاثیر معدل در نمره کنکور همانند سال ۹۸ خواهد بود. اگر دارای معدل پائین بوده و از میزان تاثیر آن نگران هستید، توصیه می شود از خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ برخوردار شوید. با برنامه ریزی جامع برای کنکور تجربی ۹۹ می توان نمرات خوب و قابل قبولی در آزمون سال بعد داشته باشید. بدین ترتیب حتی در صورت تصویب ادامه طرح در سال آینده نگرانی وجود نخواهد داشت. مصوبه تاثیر معدل در صورتی که دانش آموزان در سال ۱۳۹۸ در امتحانات سال آخر نظام قدیم و جدید بصورت کشوری و سراسری برگزار شده باشد، تا حداکثر ۳۰ درصد در نمره کنکور ۹۹ قابل اعمال خواهد بود. معدل سال آخر دانش آموزانی که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۷ نسبت به اخذ دیپلم اقدام نموده اند به میزان ۲۵ درصد و قبل از سال ۱۳۸۴ حداکثر تاثیر معدل پنح درصد خواهد بود. با خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ از آخرین اطلاعیه ها و اخبار کنکور تجربی ۹۹ و منابع و نحوه سوالات آگاه شده و خود را برای موفقیت در آزمون کنکور تجربی ۹۹ آماده نمائید.

مشاوره کنکور تجربی 99

خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹: دانش آموزان نظام قدیم

دانش آموزان نظام قدیم که تعداد آنها طبیعتا هر سال کمتر از سالهای قبل می شود، طبق اعلام سازمان سنجش در کنکور ۹۹ نیز می توانند از دفترچه سوالات مجزا مختص دانش آموزان نظام قدیم بهره مند شوند. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ با برنامه ریزی مدون و جامع برای داوطلبان نظام قدیم می تواند تضمین کننده موفقیت در کنکور تجربی ۹۹ خواهد بود. در آزمون کنکور ۹۹ دو سری دفترچه مختص داوطلبان نظام جدید و داوطلبان نظام قدیم توزیع می گردد. آزمون داوطلبان نظام قدیم بر اساس مطالب درسی سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود. منابع آزمون نظام قدیم نیز بر طبق دوره ۴ ساله دبیرستان خواهد بود. افرادی که در سالهای قبل فارغ التحصیل شده و تا کنون موفق به حضور در دانشگاه نشده اند، با بهره گیری از خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ می توان برنامه ریزی مدون و جامعی برای مرور کلیه دروس و رفع نقاط ضعف داشته باشید. نکته قابل ذکر در کنکور تجربی ۹۹ این است که داوطلبان هر دو نظام آموزشی فرصت و امکان انتخاب هر یک از گروه های آموزشی را خواهند داشت. بدین ترتیب داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید می توانند در هر یک از مجموعه سوالات نظام قدیم و نظام جدید امتحان دهند. در کنکور سالهای قبل این امکان برای داوطلبان وجود نداشت، بطوریکه داوطلبان هر نظام آموزشی تنها مجاز به شرکت در آزمون مربوطه بودند. با استفاده از خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ در هر گروه آزمایشی که تمایل به امتحان دادن داشته باشید امکان برنامه ریزی جامع و دقیق برای موفقیت در آزمون وجود خواهد داشت.

 

خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹: منابع درسی و برنامه ریزی دروس

دانش آموزان زیادی از منابع آزمون کنکور ۹۹، بودجه بندی و برنامه ریزی درسی برای شرکت در آزمون سال ۹۹ می پرسند. مشاوره کنکور تجربی ۹۹ کلیه منابع آزمون و نوع سوالات و نحوه مطالعه دروس را به شما آموزش می دهد. طبق آخرین اطلاعیه های اعلام شده در سال ۹۹، منابع کنکور دانش آموزان نظام جدید تجربی بر اساس کتب درسی سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم خواهد بود. از طرفی کنکور تجربی ۹۹ دانش آموزان نظام قدیم طبق دروس چهار ساله دبیرستان تنظیم می گردد. ضرایب دروس عمومی همانند گذشته بوده بطوریکه درس زبان و ادبیات فارسی ضریب ۴، دین و زندگی ضریب ۳، زبان عربی و انگلیسی ضریب دو خواهند داشت. دروس تخصصی نیز مشتمل بر ریاضیات، زیست شناسی، شیمی، فیزیک و زمین شناسی است. در خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ بر اساس ضرایب دروس و اهمیت دروس عمومی و اختصاصی تجربی نسبت به برنامه ریزی درسی اقدام می شود. مهمترین درس گروه تجربی زیست شناسی با ضریب ۴ بوده و دروس ریاضیات، شیمی و فیزیک ضریب ۲ دارند. زمین شناسی نیز با ضریب یک در نظر گرفته می شود. در خصوص دانش آموزان نظام قدیم دروس عمومی پایه دوم، سوم و پیش دانشگاهی ملاک کنکور تجربی ۹۹ خواهند بود. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ بر اساس منابع درسی کنکور تجربی ۹۹ برای دانش آموزان نظام قدیم اقدام به برنامه ریزی درسی جامع می نماید.

مشاوره کنکور تجربی 99

خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ استاد افشین اصغری

استاد افشین اصغری یکی از برترین مشاوران کنکور بشمار می رود که بیش از ده سال سابقه تدریس و خدمات مشاوره کنکور به دانش آموزان را دارد. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ افشین اصغری بر اساس میزان توانایی داوطلبان، میزان تسلط بر دروس و مدت زمان باقی مانده تا زمان کنکور نسبت به برنامه ریزی درسی اقدام می نماید. داشتن برنامه منظم و دقیق روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه و در نهایت شش ماهه منجر به ارزیابی کامل داوطلبان تا آخر سال جاری می گردد. مرور چند باره دروس مهم، تست های آزمایشی، مطالعه دروس و نکات مهم و تاکید بر نقاط ضعف دانش آموز جهت رفع آنها از دیگر خدمات ویژه مشاوره کنکور تجربی ۹۹ توسط افشین اصغری محسوب می شود. تعداد زیاد داوطلبان و دانش آموزانی که در کنکور سالهای قبل زیر نظر برنامه ریزی درسی و خدمات مشاوره افشین اصغری به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود وارد شده اند گویای این مهم است. آقای افشین اصغری در جلسه اول خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ به ارزیابی داشته های دانش آموزان می پردازد. اینکه دانش آموزان بدانند چه وضعیتی دارند و باید به کجا برسند، به عبارتی مشخص شدن هدف و مسیر راه به آنان کمک زیادی در برنامه ریزی دقیق و جامع درسی می نماید. در مرحله بعد طی برنامه ها و مطالعات کوتاه مدت و بلند مدت، دانش آموزان به ارزیابی خود و رفع نقاط ضعف می پردازند.

 

از سال آینده و در تعطیلات نوروز برنامه ریزی جدید بر اساس وضعیت دانش آموزان و مدت زمان باقی مانده تا کنکور ۹۹ صورت می پذیرد. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ شما را در هر سطح دانش علمی که باشید و با توجه به نمرات مورد نیاز برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر راهنمایی می نماید. آزمون منظم و متناوب طی ۱۰ ماهه آینده و ارزیابی دانش آموزان و تاکید بر نقاط ضعف منجر به توانایی و تسط کافی خواهد شد. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ استاد افشین اصغری راهی بسوی موفقیت در کنکور سال آینده خواهد بود. از دیگر نکات مهم در خدمات مشاوره کنکور تجربی اعلام بودجه بندی سوالات هر درس به دانش آموزان می باشد. مشخص کردن مباحث مهم و کلیدی در هر درس منجر به صرفه جویی در وقت دانش آموزان خواهد شد. بدین ترتیب با داشتن منابع مورد نیاز، بودجه بندی کلیه دروس عمومی و اختصاصی و راهنمایی های مشاوره کنکور تجربی ۹۹ توسط استاد افشین اصغری موفقیت در کنکور سال آینده خود را تضمین نمائید.  

 

 

برای تماس با استاد افشین اصغری نام و نام خانوادگی و پایه تحصیلی خود را

به شماره 09125637231 پیامک کنید

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مدیر سایت گنجینه دانش

افشین اصغری

مهندس افشین اصغری هستم 33 ساله و دارای 9 سال سابقه تدریس فیزیک , ریاضی , عربی و انگلیسی و مشاوره تحصیلی

پذیرش دانش آموز در تهران و کرج برای تدریس

تلفن تماس : 09125637231

جستجو در سایت گنجینه دانش
در اين سایت

اپلیکیشن موبایل + کانال تلگرام

لینک های مفید