در حال حاضر بیش از 2000 فایل در سایت گنجینه دانش موجود است که 95% آنها بصورت رایگان دانلود می شوند

موضوعات اصلی

online-education5

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور تجربی 99

 

مشاوره کنکور تجربی 99

با پایان یافتن کنکور ۹۸، افرادی که در این آزمون موفق به کسب نمره قابل قبول و یا راهیابی به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد نظر خود نشده اند، به فکر کنکور ۹۹ می افتند. از طرفی دانش آموزانی که امسال در سال دوازدهم تحصیل کرده و سال آینده قصد شرکت در کنکور را دارند باید طی یک برنامه ریزی دقیق هم دروس سال آخر را مطالعه نموده و هم برای کنکور ۹۹ آماده شوند. مشاوره کنکور تجربی ۹۹ از همان ابتدای سال فرصت خوبی برای برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای موفقیت در کنکور ۹۹ را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تجربی فراهم می نماید. دانش آموزان هر چقدر هم که در دروس و پایه خود ضعف داشته باشند، طی یک برنامه ریزی مدون در این ۱۰ ماهه می توانند نتایج قابل قبولی را بدست آورند. مشاوره کنکور تجربی ۹۹ برای تمام روزها و ساعات شما در این مدت زمان ۱۰ ماه برنامه داشته و شما را به سوی موفقیت راهنمایی می نماید. از آنجائیکه دروس قابل مطالعه زیاد بوده و وقت شما محدود است لذا تنها در صورت داشتن برنامه می توان به اهداف مورد نظر خود رسید. زمان بندی مطالعه دروس، انجام تست های آزمایشی، مرور دروس و بررسی عملکرد و بازخورد مطالعه ضمن بهره مندی از خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ می تواند طی چندین ماه به بهبود و رفع ضعف های شما منتهی گردد. در ادامه به بررسی و تشریح شرایط کنکور ۹۹ در گروه علوم تجربی به شرح ذیل می پردازیم.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

 

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

مشاوره کنکور تلفنی رایگان نیز یکی از مواردی است که به داوطلبان در هر نقطه از این کشور کمک می کند تا از بهترین های مشاوره استفاده کرده و پله های موفقیت را بگذرانند. برای تماس با مهندس اصغری نام و نام خانوادگی و پایه تحصیلی خود را به شماره 09125637231 پیامک کنید

مشاوره درسی | برنامه ریزی درسی | پشتیبان درسی

 

مشاوره کنکور چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد :

خدمات مشاوره درسی از سه بخش اصلی مشاوره ، برنامه ریزی و پشتیبانی تشکیل شده و هر کدام از این بخش ها شامل زیر مجموعه های مختص به خود می شود.

مشاوره کنکور

در بخش مشاوره ، مشاور درسی باید کاملا با روحیات داوطلب آشنا شده و بر اساس اصول صحیح علم روانشناسی ، انگیزه داوطلب را برای ادامه کار بالا نگه داشته و داوطلب همیشه پرانرژی، آرام و با اعتماد بنفس باشد.

برنامه ریزی و مشاوره کنکور

همچنین مشاور درسی وظیفه دارد برای مشخص شدن نقشه راه داوطلب تا رسیدن به قله موفقیت ، برنامه مناسبی را بر اساس وضعیت فعلی ارائه دهد؛ اگرچه اجرای صحیح برنامه و انجام تمرینات بر عهده داوطلب بوده و موفقیت او را تضمین خواهد کرد.

پشتیبانی و مشاوره کنکور

در همین راستا مشاوره درسی بخش سومی را در وظایف خود می بیند بعنوان پشتیبان که مشاور هم پاسخگوی سوالات داوطلب باشد و هم روند اجرای برنامه از سوی داوطلب را کنترل و بهینه سازی کند.

خدمات مشاوره مهندس اصغری شامل موارد زیر می باشد :

Emoji Objects-73بمب انگیزه

Emoji Objects-49برنامه ریزی از امروز تا کنکور بصورت دقیق و منظم

Emoji Objects-127 آموزش خلاصه نویسی انبوه کتاب ها

Emoji Smiley-122 تشویق و جوایز ویژه برای دانش آموزان برتر

Emoji Orte-80 برطرف کردن خطاهای شخصی و مشکلات مطالعه

Emoji Natur-106 کنترل عوامل موثر بر مطالعه مانند : موبایل، ارتباط با افراد منفی نگر و ...

Emoji Smiley-24 درس گرفتن از تجربه شکست دیگران

Emoji Smiley-07 خاطرات شیرین و تجربه های موفقیت آمیز رتبه های برتر

Emoji Natur-113 دوری از حواس پرتی و خاطرات پریشان

Emoji Objects-32 تماس های تلفنی و پیگیری های لازم

راز موفقیت در سه کلمه خلاصه می شود : داشتن مشاور عالی

برای استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان ، با شماره 09125637231 تماس بگیرید

 

پیوند های مرتبط :

100 همه چیز درباره کنکور تجربی

100 همه چیز درباره کنکور انسانی

100 همه چیز درباره کنکور ریاضی 

مشاوره کنکور آنلاین رایگان

سایت گنجینه دانش جدید

انتخاب رشته کنکور 98 (تجربی، انسانی، ریاضی)

انتخاب رشته کنکور 98

انتخاب رشته کنکور سراسری رشته های تجربی و انسانی و ریاضی در دهه دوم مرداد سال 98 انجام خواهد شد. بر خلاف مرحله ثبت نام کنکور که ثبت نام برای دانشگاه آزاد و دولتی بصورت یکجا انجام می شد در مرحله انتخاب رشته برای دانشگاه دولتی به سایت sanjesh.org و برای دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org باید رجوع کنید. بعد از اعلام نتایج اولیه داوطلبان باید بر اساس رتبه و تراز خود و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته که بصورت رایگان در سایت سنجش منتشر می شود اقدام به انتخاب رشته کنند. 

با توجه به اینکه در سال های گذشته افراد زیادی با وجود کسب رتبه خوب در کنکور و انتخاب رشته نامناسب نتوانسته اند در رشته مورد نظر خود قبول شوند در این برهه حساس استفاده از یک مشاور زبده در زمینه انتخاب رشته ضروری به نظر می رسد. 

به همین جهت تیم مشاوره گنجینه دانش برای انتخاب رشته کنکور 98 تمهیدات لازم را فراهم کرده تا داوطلبان کنکور 98 از سراسر کشور و با صرف کمترین هزینه بدون نیاز به مراجعه حضوری از بهترین مشاورین در این زمینه استفاده کنند.

برای ارتباط با مشاور انتخاب رشته کنکور 98 کافی است فقط با شماره های 09057098934 و 09981165858 تماس بگیرید.

انتخاب رشته کنکور 98

مدیر سایت گنجینه دانش

افشین اصغری

مهندس افشین اصغری هستم 33 ساله و دارای 9 سال سابقه تدریس فیزیک , ریاضی , عربی و انگلیسی و مشاوره تحصیلی

پذیرش دانش آموز در تهران و کرج برای تدریس

تلفن تماس : 09125637231

جستجو در سایت گنجینه دانش
در اين سایت

اپلیکیشن موبایل + کانال تلگرام

لینک های مفید